O wydarzeniu

Viessmann Driving Academy/Roadshow – Imprezy szkoleniowo-integracyjne

W sierpniu bieżącego roku firma Viessmann we współpracy z Driving Academy/roaDshow zorganizowała serię imprez szkoleniowo-integracyjnych. Wydarzenie skupiło pracowników, partnerów oraz instalatorów, którzy mieli okazję uczestniczyć w prezentacjach i promocji najnowszych produktów marki. Driving Academy/Roadshow, oprócz prezentacji produktów, oferował profesjonalne szkolenia z zasad bezpiecznej jazdy, które odbyły się na torach wyścigowych w całej Polsce. Wydarzenie było skierowane do pracowników i partnerów Viessmann, zainteresowanych nowościami marki oraz chcących doskonalić swoje umiejętności za kierownicą zarówno w codziennej jeździe, jak i w trudnych warunkach.

W ramach Driving Academy/Roadshow zapewniono różnorodne atrakcje, takie jak jazda po łuku poślizgowym, slalom, hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkód, załadunek samochodu na czas, symulacja poślizgu, dachowania oraz zderzenia. Uczestnicy mieli również możliwość uczestniczenia w symulacjach jazdy pod wpływem alkoholu (alkogogle) lub narkotyków (narkogogle), a także brali udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo, podczas imprezy odbywały się atrakcyjne konkursy, w których można było zdobyć cenne nagrody.

Imprezy odbyły się w różnych regionach Polski i zostały uświetnione prezentacją STOP SMOG CAR – jeżdżącego po Polsce szkoleniowego pojazdu wyposażonego w ekologiczne urządzenia grzewcze. W jego wyposażeniu znalazły się: pompa ciepła powietrze/woda Vitocal 200-A, najnowszy kondensacyjny kocioł gazowy Vitodens 200-w oraz panele fotowoltaiczne i oczyszczacz powietrza HL-OP-15.